Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

Necronomicon 29.09.2016 Łodź

Artysta: Necronomicon

30.00 zł


Sprzedaż via 8merch zakończona ze względu na zbyt bliski termin koncertu i brak możliwości dostarczenia biletów drogą pocztową. Bilety mozna nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w kasie klubu w dniu koncertu.

Niemiecki, thrash metalowy Necronomicon pierwszy raz odwiedzi nasz nasz kraj. W swojej ponad 30 letniej karierze nigdy nie mieli okazji przyjechać do Polski. Podczas koncertów promować będą najnowszy album „Pathfinder....between heaven and hell“. Nie zabraknie również ich sztandarowych utworów  “Possessed by Evil” czy „Dark Land”.

Necronomicon zagra w Łodzi 29.09.2016 Zespołowi towarzyszyć będą dwa zagraniczne suporty oraz jeden lokalny.

Szczegóły:

NECRONOMICON

29.09.2016 Łódż „Stereo Krogs”

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1016127665120154/

Bilety w cenie: 30/40 zł

SPRZEDAŻ BILETÓW VIA 8merch do 23.09.2016

Więcej o Necronomicon:

Sierpień 1984 to miesiąc który bez wątpienia przejdzie do annałów historii thrash metalu

Czterech młodych mężczyzn, postanowil ło założyć zespół ,który stał się w późniejszych latach, kultowym przedstawicielem thrash metalu. Nazwali go NECRONOMICON.

Debiutancki album "Necronomicon" został entuzjastycznie przyjęty przez fanów i media. Drugi album "Apocalyptic Nightmare" z 1987 roku potwierdził dobrą markę zespołu. Przybywają fani z Ameryki Południowej, Europy Wschodniej, Skandynawii, oraz Rosji. Single “Magic Forest”, “Dark Land” i “Possessed by Evil” stały się kultowymi klasykami thrash metalu.  Album  “Escalation” z 1988 roku dochodzi do Top 30 Rock Charts.

W 1994 roku ukazuje się nowe wydawnictwo “Screams”. Krótko po premierze płyty płonie sala prób niszcząc cały sprzęt. Jakby było mało pecha ,wytwórnia  z którą Necronomicon miał podpisany kontrakt, znika z rynku nie wypłacając swoich zobowiązań wobec grupy. Chłopacy jednak nie poddają się i po demo “Possessed Again!” wypuszczają  w 2004 roku długogrający album “Construction of Evil”. Album zebrał dziesiątki pozytywnych recenzji i zawędrował na szóste miejsce hiszpańskiego Top CHEARTS.  Pozytywnie podbudowani sukcesem  “Construction of Evil” , muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym albumem. "Revenge of the Beast” z 2007 roku to kolejny sukces wydawniczy zwieńczony dużą trasą po Europie i Rosji.

Nawet najtwardsi krytycy musieli  się zgodzić, że zespół, pozostał wierny swoim fanom ale wciąż przybywa im nowych, młodych słuchaczy heavy metalu.

W grudniu 2010, Freddy rozpoczął komponowanie nowych utworów do albumu "Invictus” którego premiera odbyła się w 2012 roku.

W 2015 roku ukazał się ósmy,  duży album Necronomicon „Pathfinder....between heaven and hell“. Płyta zawiera 11 utworów którymi Necronomicon udowadnia, że jeszcze tak silni nie byli i są gotowi na spotkanie w wymagającymi fanami w Polsce.

 

Zespół na fb: https://www.facebook.com/necronomiconofficial/

Oficjalna strona: http://necronomicon-online.de/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=zkSPhx-I09w

Live video: https://www.youtube.com/watch?v=IGtL9xtITBY

HORTUS ANIMAE (z łac. ogród dusz) - grupa założona w 1997, której celem od początku było przekraczanie granic w metalu jak i innych gatunkach. Na przestrzeni lat prasa próbowała określić ich muzykę tworząc takie terminy jak progresywny black metal, prog-goth-black, avant-garde extreme metal etc. by ostatecznie poprzestać na “Hortus meetal”.
Zespół miał zaszczyt dzielić scenę z takimi sławami jak Napalm Death, Konkhra, Lacuna Coil, Ancient, Mortuary Drape i Necrodeath oraz wpółpracować z wieloma muzykami jak chociażby Moonbeam z Iblis, Ecnerual z Profezia, Mourning Mist czy Liv Kristine z Theatre of Tragedy / Leaves’ Eyes.
Zespół był aktywny od 1997, nagrał jedno demo, trzy albumy po czym rozwiązał się w 2006 roku, aby reaktywować się w 2014. Pomimo wielu lat nieaktywności nazwa wciąż pozostawała w sercach fanów co spowodowało sukces wydanej wtedy kompilacji i zachęciło zespół do powrotu na scenę.
W 2016 zespół po raz kolejny współpracował z Liv Kristine przy nowym wydawnictwie “There’s No Sanctuary”.